Fotbal liga a IV-a

Liga 4 Hunedoara, etapa 14 – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 14 sâmbătă, 3 decembrie Inter Petrila – Minerul Lupeni 3 – 1 Au marcat: D. Zavracu (13, 81), A. Diaconu (74) – G. Rădulescu (50) duminică, 4 decembrie Mihai Viteazu Vulcan – Șoimul Băița 1 – 1 Au marcat: V. Șuteu (31) – A. Kocsis (27) Minerul Uricani – Gloria Geoagiu 0 – 2 […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 Hunedoara – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 13 sâmbătă, 26 noiembrie Gloria Geoagiu – Victoria Călan 3 – 1 Au marcat: C. Oara (45, 59), S. Tătulea (80) – C. Precup (83) Dacia Orăștie – Minerul Uricani 7 – 0 Au marcat: D. Ioniță (38, 56, 58, 83, 90), R. Bustan (70), C. Man (91) Inter Petrila – CSM Deva II […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 Hunedoara – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 12 sâmbătă, 19 noiembrie Victoria Călan – Dacia Orăștie 1 – 0 A marcat: O. Plic (43) duminică, 20 noiembrie CSM Deva II – Șoimul Băița 2 – 3 Au marcat: D. Penzeș (2), D. Boldor (10) – A. Kocsis (24, 78 penalty), A. Pârvu (71) Mihai Viteazu Vulcan – Gloria Geoagiu 0 – […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 Hunedoara – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 11 sâmbătă, 12 noiembrie Viitorul Șoimuș – Gloria Geoagiu 0 – 2 Au marcat: C. Oara (5), P. Răcean (67) duminică, 13 noiembrie Mihai Viteazu Vulcan – Dacia Orăștie 1 – 1 Au marcat: R. Her (22) – D. Sălășan (29) Victoria Călan – Minerul Lupeni 0 – 4 Au marcat: P. Băcăran (56, […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 – rezultate, marcatori, clasament, program

rezultate etapa 10 sâmbătă, 5 noiembrie Gloria Geoagiu – Șoimul Băița 1 – 1 Au marcat: C. Oara (4) – I. Pisoiu (37) Dacia Orăștie – Viitorul Șoimuș 4 – 0 Au marcat: O. Baban (30), D. Sălășan (35), M. Mureșan (53), R. Bustan (76) Inter Petrila – Victoria Călan 2 – 1 Au marcat: […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 9 sâmbătă, 29 octombrie Victoria Călan – Corvinul Hunedoara II 0 – 1 A marcat: L. Buș (64) Viitorul Șoimuș – Minerul Lupeni 0 – 3 Au marcat: P. Băcăran (24), I. Roșian (46), M. Bănceanu (91) duminică, 30 octombrie Șoimul Băița – Dacia Orăștie 2 – 2 Au marcat: V. Scorobete (2), C. […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 8 sâmbătă, 22 octombrie Inter Petrila – Viitorul Șoimuș 1 – 1 Au marcat: A. Diaconu (58) – A. Coțovanu (73) duminică, 23 octombrie Minerul Lupeni – Șoimul Băița 2 – 0 CSM Deva II – Gloria Geoagiu 1 – 3 Corvinul Hunedoara II – Mihai Viteazu Vulcan 6 – 0 Au marcat: R. […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa 7 sâmbătă, 15 octombrie Gloria Geoagiu – Dacia Orăștie 2 – 1 Au marcat: C. Oara (28), M. Bacrău (32) – I. Căldăraș (87) Viitorul Șoimuș – Corvinul Hunedoara II 1 – 3 Au marcat: A. Coțovanu (87) – S. Lupușor (20), L. Buș (84, 90) Victoria Călan – CSM Deva II 2 – […]

Fotbal liga a IV-a Fotbal liga a V-a

Cupa României – faza județeană Hunedoara

rezultate etapa 3 (miercuri, 5 octombrie) grupa 1 Șoimul Băița – Real Sântandrei 6 – 2 Au marcat: D. Drinda (2), A. Kocsis (22, 61, 85), A. Pârvu (48, 81) – R. Lazăr (5), B. Buna (26) Zarandu Crișcior – Comunal Ilia 4 – 2 Au marcat: R. Petrișor (14), O. Bratima (18), P. Biriș […]

Fotbal liga a IV-a

Liga 4 Hunedoara – rezultate, marcatori, clasament, program

etapa V sâmbătă, 1 octombrie Gloria Geoagiu – Inter Petrila 7 – 0 Au marcat: M. Bacrău (3), R. Noja (20), P. Joldeș (22, 44), V. Sav (36), C. Marcu (50, 69) Dacia Orăștie – Minerul Lupeni 0 – 5 Au marcat: I. Roșian (10), G. Rădulescu (45, 75), D. Belei (81), A. Harangozo (88) […]

You cannot copy content of this page