Program Liga 4 Hunedoara sezon 2021 – 2022 1
Fotbal liga a IV-a

Program Liga 4 Hunedoara sezon 2021 – 2022

Etapa I (5 septembrie)

Inter Petrila – Dacia Orăştie

Şoimul Băiţa – Victoria Călan

Mihai Viteazu Vulcan – Minerul Uricani

CS Hunedoara II – Retezatul Haţeg

CSM Deva II – Gloria Geoagiu

Etapa II (11 septembrie)

Victoria Călan – Inter Petrila

Minerul Uricani – Şoimul Băiţa

Retezatul Haţeg – Mihai Viteazu Vulcan

Gloria Geoagiu – CS Hunedoara II

Dacia Orăştie – CSM Deva II

Etapa III (19 septembrie)

Inter Petrila – Minerul Uricani

Şoimul Băiţa – Retezatul Haţeg

Mihai Viteazu Vulcan – Gloria Geoagiu

CS Hunedoara II – CSM Deva II

Victoria Călan – Dacia Orăştie

Etapa IV (25 septembrie)

Retezatul Haţeg – Inter Petrila

Gloria Geoagiu – Şoimul Băiţa

CSM Deva II – Mihai Viteazu Vulcan

Dacia Orăştie – CS Hunedoara II

Minerul Uricani – Victoria Călan

Etapa V (3 octombrie)

Inter Petrila – Gloria Geoagiu

Şoimul Băiţa – CSM Deva II

Mihai Viteazu Vulcan – CS Hunedoara II

Victoria Călan – Retezatul Haţeg

Minerul Uricani – Dacia Orăştie

Etapa VI (9 octombrie)

CSM Deva II – Inter Petrila

CS Hunedoara II – Şoimul Băiţa

Dacia Orăştie – Mihai Viteazu Vulcan

Gloria Geoagiu – Victoria Călan

Retezatul Haţeg – Minerul Uricani

Etapa VII (17 octombrie)

Inter Petrila – CS Hunedoara II

Şoimul Băiţa – Mihai Viteazu Vulcan

Victoria Călan – CSM Deva II

Minerul Uricani – Gloria Geoagiu

Retezatul Haţeg – Dacia Orăştie

Etapa VIII (23 octombrie)

Mihai Viteazu Vulcan – Inter Petrila

Şoimul Băiţa – Dacia Orăştie

CS Hunedoara II – Victoria Călan

CSM Deva II – Minerul Uricani

Gloria Geoagiu – Retezatul Haţeg

Etapa IX (31 octombrie)

Inter Petrila – Şoimul Băiţa

Victoria Călan – Mihai Viteazu Vulcan

Minerul Uricani – CS Hunedoara II

Retezatul Haţeg – CSM Deva II

Dacia Orăştie – Gloria Geoagiu

Etapa X (6 noiembrie)

Dacia Orăştie – Inter Petrila

Victoria Călan – Şoimul Băiţa

Minerul Uricani – Mihai Viteazu Vulcan

Retezatul Haţeg – CS Hunedoara II

Gloria Geoagiu – CSM Deva II

Etapa XI (14 noiembrie)

Inter Petrila – Victoria Călan

Şoimul Băiţa – Minerul Uricani

Mihai Viteazu Vulcan – Retezatul Haţeg

CS Hunedoara II – Gloria Geoagiu

CSM Deva II – Dacia Orăştie

Etapa XII (20 noiembrie)

Minerul Uricani – Inter Petrila

Retezatul Haţeg – Şoimul Băiţa

Gloria Geoagiu – Mihai Viteazu Vulcan

CSM Deva II – CS Hunedoara II

Dacia Orăştie – Victoria Călan

Etapa XIII (28 noiembrie)

Inter Petrila – Retezatul Haţeg

Şoimul Băiţa – Gloria Geoagiu

Mihai Viteazu Vulcan – CSM Deva II

CS Hunedoara II – Dacia Orăştie

Victoria Călan – Minerul Uricani

Etapa XIV (4 decembrie)

Gloria Geoagiu – Inter Petrila

CSM Deva II – Şoimul Băiţa

CS Hunedoara II – Mihai Viteazu Vulcan

Retezatul Haţeg – Victoria Călan

Dacia Orăştie – Minerul Uricani

Etapa XV (2022)

Inter Petrila – CSM Deva II

Şoimul Băiţa – CS Hunedoara II

Mihai Viteazu Vulcan – Dacia Orăştie

Victoria Călan – Gloria Geoagiu

Minerul Uricani – Retezatul Haţeg

Etapa XVI (2022)

CS Hunedoara II – Inter Petrila

Mihai Viteazu Vulcan – Şoimul Băiţa

CSM Deva II – Victoria Călan

Gloria Geoagiu – Minerul Uricani

Dacia Orăştie – Retezatul Haţeg

Etapa XVII (2022)

Inter Petrila – Mihai Viteazu Vulcan

Dacia Orăştie – Şoimul Băiţa

Victoria Călan – CS Hunedoara II

Minerul Uricani – CSM Deva II

Retezatul Haţeg – Gloria Geoagiu

Etapa XVIII (2022)

Şoimul Băiţa – Inter Petrila

Mihai Viteazu Vulcan – Victoria Călan

CS Hunedoara II – Minerul Uricani

CSM Deva II – Retezatul Haţeg

Gloria Geoagiu – Dacia Orăştie

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *