Fotbal liga a III-a

Program seria 9 Liga 3

Etapa I

CS Ocna Mureș – Sticla Arieșul Turda

Avântul Reghin – Gloria Bistrița

Unirea Ungheni – Unirea Alba Iulia

Metalurgistul Cugir – Sănătatea SP Cluj

Academia FV Cluj – CS Hunedoara

Etapa II

Sticla Arieșul Turda – CS Hunedoara

Sănătatea SP Cluj – Academia FV Cluj

Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir

Gloria Bistrița – Unirea Ungheni

CS Ocna Mureș – Avântul Reghin

Etapa III

Avântul Reghin – Sticla Arieșul Turda

Unirea Ungheni – CS Ocna Mureș

Metalurgistul Cugir – Gloria Bistrița

Academia FV Cluj – Unirea Alba Iulia

CS Hunedoara – Sănătatea SP Cluj

Etapa IV 

Sticla Arieșul Turda – Sănătatea SP Cluj

Unirea Alba Iulia – CS Hunedoara

Gloria Bistrița – Academia FV Cluj

CS Ocna Mureș – Metalurgistul Cugir

Avântul Reghin – Unirea Ungheni

Etapa V

Unirea Ungheni – Sticla Arieșul Turda

Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin

Academia FV Cluj – CS Ocna Mureș

CS Hunedoara – Gloria Bistrița

Sănătatea SP Cluj – Unirea Alba Iulia

Etapa VI

Sticla Arieșul Turda – Unirea Alba Iulia

Gloria Bistrița – Sănătatea SP Cluj

CS Ocna Mureș – CS Hunedoara

Avântul Reghin – Academia FV Cluj

Unirea Ungheni – Metalurgistul Cugir

Etapa VII

Metalurgistul Cugir – Sticla Arieșul Turda

Academia FV Cluj – Unirea Ungheni

CS Hunedoara – Avântul Reghin

Sănătatea SP Cluj – CS Ocna Mureș

Unirea Alba Iulia – Gloria Bistrița

Etapa VIII

Sticla Arieșul Turda – Gloria Bistrița

CS Ocna Mureș – Unirea Alba Iulia

Avântul Reghin – Sănătatea SP Cluj

Unirea Ungheni – CS Hunedoara

Metalurgistul Cugir – Academia FV Cluj

Etapa IX

Academia FV Cluj – Sticla Arieșul Turda

CS Hunedoara – Metalurgistul Cugir

Sănătatea SP Cluj – Unirea Ungheni

Unirea Alba Iulia – Avântul Reghin

Gloria Bistrița – CS Ocna Mureș

Etapa X

Sticla Arieșul Turda – CS Ocna Mureș

Gloria Bistrița – Avântul Reghin

Unirea Alba Iulia – Unirea Ungheni

Sănătatea SP Cluj – Metalurgistul Cugir

CS Hunedoara – Academia FV Cluj

Etapa XI

CS Hunedoara – Sticla Arieșul Turda

Academia FV Cluj – Sănătatea SP Cluj

Metalurgistul Cugir – Unirea Alba Iulia

Unirea Ungheni – Gloria Bistrița

Avântul Reghin – CS Ocna Mureș

Etapa XII

Sticla Arieșul Turda – Avântul Reghin

CS Ocna Mureș – Unirea Ungheni

Gloria Bistrița – Metalurgistul Cugir

Unirea Alba Iulia – Academia FV Cluj

Sănătatea SP Cluj – CS Hunedoara

Etapa XIII

Sănătatea SP Cluj – Sticla Arieșul Turda

CS Hunedoara – Unirea Alba Iulia

Academia FV Cluj – Gloria Bistrița

Metalurgistul Cugir – CS Ocna Mureș

Unirea Ungheni – Avântul Reghin

Etapa XIV

Sticla Arieșul Turda – Unirea Ungheni

Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir

CS Ocna Mureș – Academia FV Cluj

Gloria Bistrița – CS Hunedoara

Unirea Alba Iulia – Sănătatea SP Cluj

Etapa XV

Unirea Alba Iulia – Sticla Arieșul Turda

Sănătatea SP Cluj – Gloria Bistrița

CS Hunedoara – CS Ocna Mureș

Academia FV Cluj – Avântul Reghin

Metalurgistul Cugir – Unirea Ungheni

Etapa XVI

Sticla Arieșul Turda – Metalurgistul Cugir

Unirea Ungheni – Academia FV Cluj

Avântul Reghin – CS Hunedoara

CS Ocna Mureș – Sănătatea SP Cluj

Gloria Bistrița – Unirea Alba Iulia

Etapa XVII

Gloria Bistrița – Sticla Arieșul Turda

Unirea Alba Iulia – CS Ocna Mureș

Sănătatea SP Cluj – Avântul Reghin

CS Hunedoara – Unirea Ungheni

Academia FV Cluj – Metalurgistul Cugir

Etapa XVIII

Sticla Arieșul Turda – Academia FV Cluj

Metalurgistul Cugir – CS Hunedoara

Unirea Ungheni – Sănătatea SP Cluj

Avântul Reghin – Unirea Alba Iulia

CS Ocna Mureș – Gloria Bistrița

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *