Programul competițiilor de futsal din Ligile naționale 1
Futsal

Programul competițiilor de futsal din Ligile naționale

FUTSAL

 

Play – off Liga 2

 

Etapa 1 (25 ianuarie)

Luceafărul Buzău – KSE Târgu Secuiesc

Poli Iași – WEST DEVA

Ceahlăul Piatra Neamț – Kereszthegy Remetea

 

Etapa 2 (1 februarie)

KSE Târgu Secuiesc – WEST DEVA

Kerszhegy Remetea – Poli Iași

Luceafărul Buzău – Ceahlăul Piatra Neamț

 

Etapa 3 (15 februarie)

Ceahlăul Piatra Neamț – KSE Târgu Secuiesc

Poli Iași – Luceafărul Buzău

WEST DEVA – Kereszthegy Remetea

 

Etapa 4 (28 februarie)

KSE Târgu Secuiesc – Kereszthegy Remetea

Luceafărul Buzău – WEST DEVA

Ceahlăul Piatra Neamț – Poli Iași

 

Etapa 5 (7 martie)

Poli Iași – KSE Târgu Secuiesc

WEST DEVA – Ceahlăul Piatra Neamț

Kereszthegy Remetea – Luceafărul Buzău

 

Etapa 6 (21 martie)

KSE Târgu Secuiesc – Luceafărul Buzău

WEST DEVA – Poli Iași

Kereszthegy Remetea – Ceahlăul Piatra Neamț

 

Etapa 7 (28 martie)

WEST DEVA – KSE Târgu Secuiesc

Poli Iași – Kerszhegy Remetea

Ceahlăul Piatra Neamț  – Luceafărul Buzău

 

Etapa 8 (4 aprilie)

KSE Târgu Secuiesc  – Ceahlăul Piatra Neamț

Luceafărul Buzău – Poli Iași

Kereszthegy Remetea – WEST DEVA

 

Etapa 9 (25 aprilie)

Kereszthegy Remetea – KSE Târgu Secuiesc

WEST DEVA – Luceafărul Buzău

Poli Iași – Ceahlăul Piatra Neamț

 

Etapa 10 (2 mai)

KSE Târgu Secuiesc  – Poli Iași

Ceahlăul Piatra Neamț  – WEST DEVA

Luceafărul Buzău – Kereszthegy Remetea

 

Liga Elitelor U19

Seria 1

 

Etapa 1 (1 februarie)

KSE Târgu Secuiesc – Vitorul Vernești

United Galați – Ceahlăul Piatra Neamț

Stă – Bukovina Vicov

 

Etapa 2 (8 februarie)

Viitorul Vernești – United Galați

Bukovina Vicov – KSE Târgu Secuiesc

Stă – Ceahlăul Piatra Neamț

 

Etapa 3 (15 februarie)

United Galați – Bukovina Vicov

Ceahlăul Piatra Neamț – Viitorul Vernești

Stă – KSE Târgu Secuiesc

 

Etapa 4 (7 martie)

Bukovina Vicov – Ceahlăul Piatra Neamț

KSE Târgu Secuiesc – United Galați

Stă – Viitorul Vernești

 

Etapa 5 (14 martie)

Ceahlăul Piatra Neamț – KSE Târgu Secuiesc

Viitorul Vernești – Bukovina Vicov

Stă – United Galați

 

Etapa 6 (28 martie)

Vitorul Vernești – KSE Târgu Secuiesc

Ceahlăul Piatra Neamț – United Galați

Stă – Bukovina Vicov

 

Etapa 7 (4 aprilie)

United Galați – Viitorul Vernești

KSE Târgu Secuiesc Bukovina Vicov

Stă – Ceahlăul Piatra Neamț

 

Etapa 8 (25 aprilie)

Bukovina Vicov – United Galați

Viitorul Vernești – Ceahlăul Piatra Neamț

Stă – KSE Târgu Secuiesc

 

Etapa 9 (2 mai)

Ceahlăul Piatra Neamț – Bukovina Vicov

United Galați – KSE Târgu Secuiesc

Stă – Viitorul Vernești

 

Etapa 10 (9 mai)

KSE Târgu Secuiesc – Ceahlăul Piatra Neamț

Bukovina Vicov – Viitorul Vernești

Stă – United Galați

 

 

Seria 2

 

Etapa 1 (1 februarie)

FK Odorheiu Secuiesc – Viitorul Băleasa

Șoimii Șimand – AUTOBERGAMO DEVA

Stă – CFR Turnu Severin

 

Etapa 2 (8 februarie)

Viitorul Băleasa – Șoimii Șimand

CFR Turnu Severin – FK Odorheiu Secuiesc

Stă – AUTOBERGAMO DEVA

 

Etapa 3 (15 februarie)

Șoimii Șimand – CFR Turnu Severin

AUTOBERGAMO DEVA – Viitorul Băleasa

Stă – FK Odorheiu Secuiesc

 

Etapa 4 (7 martie)

CFR Turnu Severin – AUTOBERGAMO DEVA

FK Odorheiu Secuiesc – Șoimii Șimand

Stă – Viitorul Băleasa

 

Etapa 5 (14 martie)

AUTOBERGAMO DEVA – FK Odorheiu Secuiesc

Viitorul Băleasa – CFR Turnu Severin

Stă – Șoimii Șimand

 

Etapa 6 (28 martie)

Viitorul Băleasa – FK Odorheiu Secuiesc

AUTOBERGAMO DEVA – Șoimii Șimand

Stă – CFR Turnu Severin

 

Etapa 7 (4 aprilie)

Șoimii Șimand – Viitorul Băleasa

FK Odorheiu Secuiesc  – CFR Turnu Severin

Stă – AUTOBERGAMO DEVA

 

Etapa 8 (25 aprilie)

CFR Turnu Severin – Șoimii Șimand

Viitorul Băleasa – AUTOBERGAMO DEVA

Stă – FK Odorheiu Secuiesc

 

Etapa 9 (2 mai)

AUTOBERGAMO DEVA – CFR Turnu Severin

Șoimii Șimand – FK Odorheiu Secuiesc

Stă – Viitorul Băleasa

 

Etapa 10 (9 mai)

FK Odorheiu Secuiesc – AUTOBERGAMO DEVA

CFR Turnu Severin  – Viitorul Băleasa

Stă – Șoimii Șimand

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *